28" Dámské městské kolo Cigno Classic Gold

Kód: 6759
Neohodnoceno
Značka: cigno
42 999 Kč
Doručení do 30 dnů
Můžeme doručit do:
19.5.2023

Toto dámské kolo je "Rolls Roycem" mezi městskými koly. Použití nejkvalitnějších materiálů, pečlivá ruční montáž prováděná vysoce kvalifikovanými italskými řemeslníky v kombinaci s exkluzivními detaily nabízí designově i výrobně nepřekonatelný produkt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho rám je vyroben z vysoce kvalitní kalené oceli, kompletně ručně vyrobený v Itálii se silnou vrstvou chromování a se svařovanými pájenými spoji v plně padesátkovém stylu.
Nejnovější generace plně hliníkových doplňků, které kolo oblékají, připomínají originály a přispívají k udržení jeho lehkosti, hbitosti a plynulosti ovládání.
Kůže a usně jsou vyráběny s řemeslnou odborností: počínaje jemným sedlem Brooks Lady a konče rukojeťmi se sartoriálním krejčovským zpracováním, které zajišťuje pohodlnou a obzvláště příjemnou jízdu.
Originální zámek Cigno, umístěný na zadním kole ho elegantně zkrášluje. Čisté linie a absence zbytečných doplňků dělají z kola Cigno Classic elegantně navržené kolo, které je dokonalou kombinací budoucnosti, vintage a exkluzivity, s nepřekonatelným šarmem.

 

RÁM

Ocelový se spoji. Trubky jsou italské výroby a svařování je výhradně ruční. Slitina na bázi niklu zaručuje dokonalou přilnavost trubek a spojů; po této operaci je rám odmaštěn a opatřen kyselinou, aby se odstranily všechny zbytky. Zcela řemeslně vyrobený rám je pevnější a pružnější.

CHROMOVÁNÍ

Pro dosažení chromování nejvyšší úrovně je nutné začít pečlivým ručním čištěním rámu. Poté se rám podrobí mědění, niklování a nakonec chromování. Tyto pasáže umožňují dosáhnout celkové tloušťky přibližně 30 mikronů, jinými slovy chromování nejvyšší odolnosti.

VELIKOST

Rám 47 (jedna velikost) pro jezdce s výškou cca 160 - 178 cm

HMOZNOST 12 kg

SEDLO Brooks B17 S v kůži

GRIPY Brooks v kůži

ROZMĚRY PNEUMATIK 28 (700×28)

RÁFKY 28" z hliníku

NÁBOJE  z hliníku s rychloupínákem

ŘÍDÍTKA hliníkové

PŘEDSTAVEC z hliníku s držákem novin

BRZDY z hliníku

BRZDOVÉ PÁČKY z hliníku

ŘETĚZOVÉ KOLO z hliníku 46 zubů

PEDÁLY z hliníku s protiskluzovou gumovou vložkou

VOLNOBĚŽKA 1 rychlost 20 zubů

ŘETĚZ 1 rychlostní s antikorozní úpravou

SEDLOVKA z hliníku o délce 25,8 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×