O KOLOR.cz

Jmenuju se Roman Kopřiva a své první kolo jsem dostal v 5 letech.

Mimo toho, že jsem vášnivým cyklistou, jsem také spolumajitelem e-shopu se zábavní pyrotechnikou AApyroshop. A při první vlně "koronakrize", na jaře roku 2020 se prodej ohňostrojů téměř zastavil. Tak jsem začal přemýšlet co budu dělat, když se to znovu nerozběhne, co mě bude živit? No a protože ježdění na kole věnuju téměř všechen svůj volný čas, tak jsem se rozhodl založit vlastní značku cyklo-oblečení.

Pokud vás baví čtení, tak více o mně a mém ježdění najdete také v tomto článku na webu seriálu závodů Kolo pro život.

No a protože vím, že většina výrobců cyklooblečení si nechává zboží šít v Číně a my s Čínou obchodovat umíme - vozíme z tama už 6 let ohňostroje, nebyl pro mě problém tam vybrat také kvalitního výrobce - i když hned ten první to nebyl. Chtěl jsem aby dodavatel byl nejen kvalitní, ale také zodpovědný a tak jsem vybral společnost, která používá kvalitní materiály, kvalitní inkousty a má k dispozici ověřenou zprávu o udržitelnosti od světově uznávané společnosti SGS a také SEDEX audit o práci, zdraví a bezpečnosti, životním prostředí a etice podnikání. 

Za tu dobu co jezdím jsem vyzkoušel spustu druhů a značek cyklooblečení a tak vím co a jak funguje. A proto jsem se rozhodl, že už od začátku budu dbát na to aby naše produkty byly maximálně funkční a splňovaly ty nejnáročnější požadavky dané kategorie. A tak například na letní dresy s krátkým rukávem používáme 3 druhy materiálu na různých místech a na letní dresy s dlouhým rukávěm používáme materiály také jiné.

A co se týče designu, tak zde chci přinášet vždy něco nového a neokoukaného.

A protože pocházím z Dolních Dunajovic - jedné z největších vinařských obcí u nás, a mám tak od malička také kladný vztah k vinicím a vínu a jezdím na vinařské cyklovýlety nejen po Česku, ale také po okolních státech a vidím, jak třeba oproti Rakousku některé naše cyklostezky ještě v mnohém zaostávají, rozhodl jsem se stát partnerem Nadace Partnerství, která mimo jiné spravuje portál Moravské vinařské stezky, kde je dnes již přes 1200 km značených vinařských cyklotras a z každé objednávky darujeme 10,- Kč na jejich rozvoj.

stezky

A protože mi na spokojenosti našich zákazníků záleží, budu rádi za jakékoliv vaše připomínky a nápady.

Přeji vám mnoho spokojených kilometrů nejen s našimi produkty.

já na kole

red bull

kpz

Přihlášení

K poskytování kvalitnějších služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více info ZDE