5+2 důvody, proč je právě teď ta nejlepší doba na pořízení nového kola?

Je téměř konec cyklistické sezóny a pro vás, milí zákazníci, to znamená jedno - nejvhodnější dobu na nákup vašeho vysněného horského nebo elektrokola! Možná teď máte několik otázek: "Proč právě teď?" nebo "Proč bych měl investovat do nového kola, když sezóna končí?".

 

1. Výhodné ceny

Prvním a nejvýraznějším důvodem, proč právě teď nakupovat, je cena. Před dvěma nebo třemi lety byl nedostatek  kol na trhu a nové kolo jste museli třeba i půl roku čekat. Dnes je situace úplně jiná. Většina výrobců má skladových kol nadbytek a tak nastala situace, kdy horská kola a elektrokola jsou i o více než 20% levnější než na začátku sezóny. To je obrovská úspora peněz, kterou nemůžete přehlédnout. Navíc, investice do kvalitního kola je investicí do vašeho zdraví a pohodlí, což se může stát neocenitelným v dlouhodobém horizontu. Je velmi pravděpodobné, že na začátku příští sezony se výrobci budou snažit ceny opět navýšit. 

2. Široký výběr modelů a velikostí

I zde platí to co v předcházejícím bodě. I ke konci sezóny je k dispozici stále široký výběr různých modelů a velikostí kol. To znamená, že máte větší šanci najít přesně to, co hledáte. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo pokročilým jezdcem, máme pro vás ideální kolo. Elektrokola jsou také k dispozici ve všech variantách, takže si můžete vybrat to nejlepší pro své potřeby. Čím blíže budou Vánoce, tím se bude výběr zužovat. 

3. Připravenost na příští sezónu

Koupí kola teď, máte dostatek času na jeho nastavení a přizpůsobení před příští sezónou. To znamená, že budete připraveni na první den, kdy se cyklistická sezóna opět rozjede. Neztratíte žádný čas a budete moci okamžitě využívat všechny výhody vašeho nového kola.

Pells_Tarpan_HitTheFlow_2

 

4. Užijte si podzimní krásy

I když cyklistická sezóna pomalu končí, podzim je obdobím krásných a malebných výletů. Máte tak jedinečnou příležitost vyrazit na horské či elektrokolo a užívat si barevné podzimní kraje. Proč si tuto krásnou dobu neprožít s novým kolem?

5. Dárek pro sebe nebo své blízké

Kolo může být skvělým dárkem pro vás samotného nebo pro vaše blízké. Díky slevě na konci sezóny můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým a zároveň ušetřit peníze. A Vánoce se blíží.

6. Výhody elektrokol

Pokud uvažujete o elektrokole, teď je ten správný čas. Elektrokola vám umožní prozkoumávat nové trasy a dosáhnout na místa, která byste na klasickém kole možná nikdy nezkusili. Navíc, elektrokola vám poskytnou více svobody a pohodlí při ježdění, což vám umožní užívat si každou chvíli na kole. A doba předsudků, kdy se říkalo, že na elektrokole jezdí jen lenoši už je naštěstí pryč. Šlapat se musí i na něm, jen budete jezdit častěji, raději a dál. 

Thorr+ThorrEVO_57

7. Expertní rady a podpora

Jsme tu, abychom vám pomohli vybrat to nejlepší kolo pro vaše potřeby. Můžete se na nás spolehnout na rady týkající se velikosti, modelu, technických specifikací a dalších aspektů výběru kola.

Nakupování horského nebo elektrokola na konci sezóny je moudré rozhodnutí, které vám přinese mnoho výhod. Nejenže ušetříte peníze, ale také získáte kvalitní kolo, které vám poslouží po mnoho sezón. Neotálejte a přijďte k nám ještě dnes, abyste si vybrali to správné kolo pro vaše dobrodružství na dvou kolech! Většinu kol a elektrokol vám doručíme ZDARMA, první garanční prohlídku máte v ceně a k některým kolům od nás dostanete ještě další dárky a benefity. 

 

 

×