JeansTrack: Kvalitní cyklistické a turistické oblečení pro vaše dobrodružství

Pokud jste vášnivý cyklista, horolezec nebo turista, hledáte určitě vysoce kvalitní oblečení, které vám poskytne pohodlí, ochranu a styl. Jednou z nejlepších možností na trhu je španělská značka JeansTrack, která nabízí širokou škálu cyklistického a turistického oblečení pro muže i ženy. V tomto článku si představíme několik důvodů, proč byste měli zvážit právě toto oblečení při svých dobrodružstvích.

 1. Kvalita materiálů: Jednou z hlavních výhod JeansTrack oblečení je použití vysoce kvalitních materiálů. Značka se zaměřuje na technologicky vyspělé tkaniny, které jsou lehké, prodyšné a odolné vůči opotřebení. Bez ohledu na to, jestli jedete na dlouhou cyklotrasu, šplháte na vrchol hory nebo se vydáváte na vícedenní trek, JeansTrack vám poskytne oblečení, které odolá extrémním podmínkám a přesto vám umožní volný pohyb.

  bikebeer-green-technical-mtb-34-sleeve-t-shirt-6
 2. Pohodlí a ergonomie: JeansTrack se také zaměřuje na design, který maximalizuje pohodlí a ergonomii. Cyklisté ocení speciálně tvarované boxerky s tlumící vložkou, které poskytují vynikající tlumení nárazů a minimalizují podráždění. Turisté a horolezci pak ocení elastické materiály, které se přizpůsobí jejich pohybům a umožní jim plnou volnost pohybu. Oblečení od JeansTrack je navrženo s ohledem na vaše potřeby a zajišťuje vám maximální pohodlí během vašich dobrodružství.

  jeanstrack-grana-women-s-sports-top2
 3. Ochrana proti povětrnostním podmínkám: Během cyklistiky, lezení a turistiky jste vystaveni různým povětrnostním podmínkám, a proto je důležité mít oblečení, které vás udrží suché a chrání před nepříznivým počasím. JeansTrack nabízí oblečení s voděodolnými a větruodolnými vlastnostmi, které vás udrží v suchu i za deštivého počasí a ochrání před větrem. Navíc jsou tyto materiály stále prodyšné, což zabraňuje přehřátí a nadměrnému pocení.

  mtb-jeanstrack-darkness-6
 4. Bezpečnostní prvky: JeansTrack bere váš bezpečnost vážně. Proto je jejich oblečení vybaveno různými bezpečnostními prvky, které zlepšují vaši viditelnost a ochranu. Cyklistické dresy mají reflexní prvky, které vám umožňují být dobře vidět za šera nebo za snížené viditelnosti.  Vaše bezpečnost je pro JeansTrack prioritou.

 5. Stylový vzhled: Neméně důležitým aspektem je také stylový vzhled oblečení. JeansTrack si je vědoma toho, že nechcete vypadat jako vakuově zabalený cyklista nebo turista. Proto nabízí oblečení, které je moderní, vkusné a má inovativní design. Můžete si vybrat z různých barev a stylů, které odpovídají vašemu osobnímu vkusu. S JeansTrack budete vypadat skvěle a cítit se dobře, bez ohledu na to, kam se vydáte.

 ares_beige_lezecke_kalhoty_jeanstrack_11

JeansTrack je bezesporu jednou z nejlepších značek na trhu cyklistického a turistického oblečení. Jejich kvalitní materiály, pohodlí, ochrana proti povětrnostním podmínkám, bezpečnostní prvky a stylový vzhled jsou důvody, proč byste měli zvážit právě jejich oblečení pro vaše dobrodružství na kole, při lezení nebo při turistice. S JeansTrack budete vždy dobře připraveni, bezpeční a styloví. Vyrazte tedy na svá dobrodružství s důvěrou ve své oblečení JeansTrack!

305652627_472421364895169_2604422932450222934_n

×