NORCO Sight VLT CX C2 Raw Black/Liquid Current
Detailní popis produktu
Model Sight VLT je navržený s novým systémem zadní stavby VPSHP (Virtual Pivot Suspension | High Pivot). Tento systém má mnoho společných rysů se známým systémem VPS. Je to vlastně Horstlink, ale s High Pivotem (vysokým čepem), který prodlužuje dráhu zadního kola (tzv. axle path), zadní kolo jde do zdvihu lehce šikmo vzad a touhle kombinací daleko lépe "žehlí" překážky ve vysokých rychlostech. Díky kladce se také eliminuje zpětný ráz do pedálů, tzv. kickback. Tento systém se hodí pro vyšší rychlost v náročnějších terénech. V kombinaci s motorem Bosch Performance Line CX Smart System poslední 5. generace s točivým momentem 85 Nm, baterii o kapacitě 800 Wh a hlavně celkovou váhou kola 21,7 Kg Vám umožní překonávat vzdálenosti, posouvat své hranice na další úroveň a věřit si ve sjezdech.
Moderní karbonový rám Sight VLT C2 je osazen špičkovými komponenty odpružení RockShox Lyrik Select+ 160mm a RockShox Super Deluxe Select+ 150mm, 12rychlostním elektrickým řazením SRAM S1000 AXS T-Type, brzdami SRAM Maven Bronze a teleskopickou sedlovkou. Range VLT se nabízí ve verzi mullet (29”/27,5”).
• nejnovější integrovaná e-MTB technologie s neuvěřitelně tichým motorem Bosch
• vyvážený, agilní pocit z jízdy s maximálním výkonem
• velikostně specifická geometrie, dostupná v karbonu a hliníku
• VPSHP odpružení
• motor Bosch Performance Line CX se Smart Systemem a baterií 800 Wh
• ovládání asistence a dojezdu pomocí aplikace Bosch eBike Flow
• geometrie Ride Aligned™
• doživotní záruka
VLT E-ENDURO
Seznamte se s modelem Sight VLT, který má 160/150 mm zdvihu a je určen pro jezdce, kteří se nebojí náročného terénu a chtějí se posunout do absolutního „beast“ modu.
DOSÁHNĚTE VZDÁLENOSTÍ
Nejnovější integrovaná e-MTB technologie od Bosch. Sight VLT narušuje standardní e-MTB normy a je připraven vás dostat kamkoliv. Plně integrovaný systém Bosch Performance Line CX Smart System je kompaktní a výkonný.
DŮVĚŘUJTE KOLU
Ať už stoupáte do kopce nebo překonáváte náročné, drsné sjezdy, Sight VLT jde s vámi na dřeň pro maximální výkon. Snadno zvládá náročné technické stoupání a překážky s vyváženým, agilním pocitem z jízdy.
Časté dotazy k doručení
Vše, co potřebujete vědět o naší službě osobního doručení a nastavení elektrokola.
Jak přesně probíhá doručení elektrokola?
Elektrokolo vám osobně přivezeme naší dodávkou až k vám domů. Jakmile si elektrokolo objednáte, ozveme se vám a domluvíme se na přesném dni a čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.
Přijde mi elektrokolo v krabici?
Ne, žádné skládání vás nečeká. Elektrokolo přivezeme kompletně složené, profesionálně seřízené a s plně nabitou baterií. Můžete na něm rovnou vyrazit na první vyjížďku.
Co znamená "nastavení na míru"?
Náš technik vám při předání nastaví optimální výšku sedla, upraví sklon řídítek a u celoodpružených elektrokol nastaví tlak v tlumičích a vidlici přesně na vaši váhu a postavu. Zkrátka elektrokolo vyladí tak, aby se vám jelo co nejpohodlněji.
Je doručení opravdu zdarma?
Ano, osobní doručení, odborné složení i předání s nastavením na míru je u nás pro všechna elektrokola zcela zdarma po celé České republice. Neplatíte ani korunu navíc.
Vysvětlíte mi, jak elektrokolo funguje?
Samozřejmě. Při předání si na vás vyhradíme dostatek času. Náš specialista vám ukáže, jak se ovládá displej, jak správně využívat motor, jak nabíjet baterii a jak se o elektrokolo starat, aby vám vydrželo co nejdéle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola |
|---|---|
| Barva: | Fialová |
| Patka rámu: | UDH |
| Hmotnost kg: | 21.7 |
| Velikost kol: | 29/27,5 |
| Extra: | Možnost 250 Wh Power More |
| Gripy: | WTB Wavelength, 130mm Length |
| Řídítka: | Norco 6061 DB Alloy, 800mm, 25mm Rise |
| Představec: | 6061 Alloy, 40mm Length, 35mm Clamp |
| Sedlo: | Fizik Terra Aidon X5 |
| Sedlovka: | TranzX YSI08 RAD+ Travel Adjust Post, 31.6mm, 125mm (S1) -150mm (S2) -170mm (S3) -200mm (S4, S5) |
| Plášť zadní: | Continental Xynotal, Enduro, Soft, 27.5" x 2.4", Folding |
| Plášť přední: | Continental Kryptotal-F, Enduro, Soft, 29" x 2.4", Folding |
| Ráfky: | WTB KOM Team, 30mm, 32H, 29"-27.5 F/R |
| Zadní náboj: | DT Swiss 370, 12x148mm Boost, XD, 32H, 6 Bolt |
| Přední náboj: | Bear Pawls BMB-003,15x110mm Boost, 32H, 6 Bolt |
| Zapletená kola: | Stainless Black |
| Brzdové páky: | Shimano BR MT420 |
| Brzda zadní: | SRAM Maven Bronze, Organic Pads, SRAM Centerline, 180mm, 1.8mm Thickness, 6 bolt |
| Brzda přední: | SRAM Maven Bronze, Metallic Pads, SRAM Centerline, 200mm, 1.8mm Thickness, 6 bolt |
| Kliky: | Praxis HD Aluminum Bosch Cranks, 34T, 160mm |
| Řetěz: | SRAM Eagle 70 T-Type, 12spd |
| Kazeta: | SRAM 1270 T-Type, 11-52T, 12sp |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SRAM AXS Pod Controller, Discrete Clamp |
| Přehazovačka: | SRAM S1000 Eagle AXS T-Type, 12sp |
| Hlavové složení: | FSA No.55 Sealed Bearing, 1 1/8" - 1.8" Tapered, ( ZS44/28.6 | ZS56/40 ) |
| Zdvih zadní: | 150 |
| Tlumič: | RockShox Super Deluxe Select+, 205x60mm TR |
| Zdvih přední: | 160 |
| Vidlice: | RockShox Lyrik Select+, 160mm, 44mm Offset, E-MTB Rated, Fender Included |
| Materiál: | Karbon |
| Rám: | Carbon Frame, High Pivot VPS Suspension, 150mm Travel, UDH, Eagle Transmission Compatible, Ride Aligned™ |
| Kapacita baterie: | 800 |
| Typ motoru: | CX |
| Značka motoru: | Bosch |
| Rok: | 2026 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



