O nás

Jmenuju se Roman Kopřiva a své první kolo jsem dostal v 5 letech.

Mimo toho, že jsem vášnivým cyklistou, až do konce roku 2021 jsem byl spolumajitelem e-shopu se zábavní pyrotechnikou AApyroshop. A při první vlně "koronakrize", na jaře roku 2020 se prodej ohňostrojů téměř zastavil. Tak jsem začal přemýšlet co budu dělat, když se to znovu nerozběhne, co mě bude živit? No a protože ježdění na kole věnuju téměř všechen svůj volný čas, tak jsem se rozhodl založit vlastní značku cyklo-oblečení.

Pokud vás baví čtení, tak více o mně a mém ježdění najdete také v tomto článku na webu seriálu závodů Kolo pro život.

No a protože vím, že většina výrobců cyklooblečení si nechává zboží šít v Číně a já jsem roky spolupracoval s čínskými výrobci ohňostrojů a Čínu jsem již 2x navštívil, nebyl pro mě problém tam vybrat také kvalitního výrobce - i když hned ten první to nebyl. Chtěl jsem aby dodavatel byl nejen kvalitní, ale také zodpovědný a tak jsem vybral společnost, která používá kvalitní materiály, kvalitní inkousty a má k dispozici ověřenou zprávu o udržitelnosti od světově uznávané společnosti SGS a také SEDEX audit o práci, zdraví a bezpečnosti, životním prostředí a etice podnikání. 

Za tu dobu co jezdím jsem vyzkoušel spustu druhů a značek cyklooblečení a tak vím co a jak funguje. A proto jsem se rozhodl, že už od začátku budu dbát na to aby naše produkty byly maximálně funkční a splňovaly ty nejnáročnější požadavky dané kategorie. A tak například na letní dresy s krátkým rukávem používáme 3 druhy materiálu na různých místech a na letní dresy s dlouhým rukávěm používáme materiály také jiné.

A co se týče designu, tak zde chci přinášet vždy něco nového a neokoukaného.

A protože zájem o dresy Kolor byl již od začátku nad moje očekávání, musel jsem brzo hledat skladové prostory. A jelikož jsem sehnal jen velké, rozhodl jsem se sortiment rozšířit také o městská kola a elektrokola a příslušenství a tak jsem v únoru 2022 otevřel prodejnu Kolor ve Znojmě. 

Od května 2022 jsem služby rozšířil také o servis kol a elektrokol. 

A protože mi na spokojenosti našich zákazníků záleží, budu rádi za jakékoliv vaše připomínky a nápady.

Přeji vám mnoho spokojených kilometrů nejen s našimi produkty.

Roman Kopřiva

jednatel FWE FLARE s.r.o.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení