Dětské lehké kolo CTM SLY 20 - matná stříbrná
Detailní popis produktu
Lehký hliníkový rám, sportovní geometrie a 20" kola dávají kolu stabilitu a pohodlné ovládání na cyklostezce, lesních cestách i při běžném každodenním ježdění. Matná modrá barva a čistý MTB design navíc působí moderně a sportovně.
Proč vybrat dětské kolo SLY 20?
- nízká hmotnost pouze 7,4 kg
- lehký hliníkový rám pro snadnější ovládání
- 7rychlostní přehazovačka Shimano
- ideální na cyklostezky i lehký terén
- sportovní geometrie pro větší stabilitu
- pohodlná jízda i na delších trasách
- moderní MTB vzhled v matné modré barvě
SLY 20 je ideální dětské horské kolo pro malé cyklisty, kteří chtějí jezdit dál, rychleji a samostatněji. Díky nízké váze a přehazovačce si děti jízdu více užijí a získají větší chuť objevovat nové trasy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola |
|---|---|
| EAN: | 8585036078282 |
| Model: | SLY 20" |
| Typ rámu: | SLY 20, SuperLight, AL 6061, 10" |
| Velikost rámu: | 10" |
| Velikost kol: | 20 |
| Vidlice: | Alloy Lite 6061 / unicrown 20" |
| Shifter: | Shimano RV 200/7 speed |
| Derailleur: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Cassete: | Shimano CS-HG400/7, 11-28 |
| Crankset: | Prowheel, 28T, 114mm |
| Brzdy: | Tektro V-brake |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 406x21, 24H/20H |
| Pneumatiky: | W-Tyres 20x1,95" 30TPI skinwall |
| Hubs: | CTM alloy 24H/20H |
| Pedály: | VPE-229 |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Stem: | Zoom kids 40 |
| Handlebars: | Zoom kids bar 540/rise 50mm |
| Headset: | FSA Orbit CE NO.8B |
| Saddle: | CTM SLY |
| Seatpost: | Alu 220/27,2 mm |
| Speeds: | 7 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 68 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 424 |
| Seat Tube Length: | 250 |
| Chainstay Length: | 350 |
| Head Tube Length: | 110 |
| BBDrop: | -30 |
| Fork Length: | 330 |
| Fork Offset: | 40 |
| Reach: | 295 |
| Front Center: | 497 |
| Stack Height: | 420 |
| Barva: | matná stříbrná |
| Wheelbase: | 845 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



