Krosové kolo CTM STARK 1.0 - matná černá
Detailní popis produktu
Lehký hliníkový rám v kombinaci s 28" koly pomáhá kolu dobře držet rychlost a působit svižněji při jízdě po asfaltu nebo zpevněných cestách. Díky odpružené vidlici Suntour je zároveň jízda pohodlnější i na horším asfaltu, šotolině nebo rozbitějších cyklostezkách.
Velkým benefitem modelu Stark 1.0 je moderní pohon Shimano CUES, který je navržený pro vyšší životnost a spolehlivější fungování při běžném používání. Převody dobře fungují jak při svižnější jízdě po rovině, tak při výjezdech do kopců nebo delších výletech.
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano dodávají jistější brzdný výkon za sucha i mokra a výrazně lepší kontrolu oproti klasickým ráfkovým brzdám. Díky univerzálním plášťům zvládne Stark bez problémů asfalt, cyklostezky i lehčí polní cesty.
CTM Stark 1.0 je ideální kolo pro jezdce, kteří chtějí jedno univerzální kolo na sportovnější rekreační jízdu, delší výlety i běžné každodenní používání.
Pro koho je kolo vhodné
CTM Stark 1.0 nejvíce ocení rekreační cyklisté, kteří chtějí rychlejší a univerzálnější alternativu k horskému kolu. Skvěle se hodí na cyklostezky, asfalt, šotolinu, delší výlety nebo každodenní ježdění.
Je ideální pro lidi, kteří chtějí pohodlné sportovní kolo bez agresivní MTB geometrie a zároveň nechtějí čistě silniční kolo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Model: | STARK 1.0 |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost rámu: | M (17") |
| Velikost kol: | 28 |
| Vidlice: | Suntour NEX, HLO, DS, 700C |
| Shifter: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Derailleur: | Shimano CUES RD-U3020 |
| Front Derailleur: | Shimano CUES FD-U4010 |
| Cassete: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-36 |
| Crankset: | Shimano CUES FC U4010-2, 46-30T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Pneumatiky: | 28x1,75 reflex stripe |
| Hubs: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | VPE 461 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Stem: | CTM 7146/75mm |
| Handlebars: | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Headset: | Neco semi-integrated |
| Saddle: | CTM Cloud M |
| Seatpost: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Speeds: | 18 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 71 |
| Seat Tube Angle: | 74 |
| Horizontal Top Tube: | 602 |
| Seat Tube Length: | 432 |
| Chainstay Length: | 450 |
| Head Tube Length: | 130 |
| BBDrop: | -60 |
| Fork Length: | 472 |
| Fork Offset: | 38 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 660 |
| Stack Height: | 0 |
| Barva: | matná černá |
| Wheelbase: | 1103 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



