Krosové kolo CTM STARK 2.0 - šedá
Detailní popis produktu
Lehký hliníkový rám v kombinaci s 28" koly dává kolu dobrý poměr mezi rychlostí, pohodlím a univerzálností. Díky odpružené vidlici Suntour je jízda komfortnější i na horším asfaltu, rozbitější cyklostezce nebo lehké šotolině.
Velkým benefitem modelu Stark 2.0 je moderní pohon Shimano CUES, který je navržený pro vyšší odolnost a delší životnost při běžném používání. Převody fungují plynule při jízdě po rovině i ve stoupáních a celé řazení působí jednoduše a spolehlivě.
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano zajišťují jistější brzdění za sucha i mokra a přidávají lepší kontrolu při delších sjezdech nebo rychlejší jízdě. Univerzální pláště dobře fungují na asfaltu i zpevněných cestách, takže se Stark 2.0 neztratí ani mimo klasické cyklostezky.
CTM Stark 2.0 je ideální kolo pro každého, kdo chce jedno univerzální kolo na delší výlety, sportovní rekreační jízdu i běžné každodenní používání.
Pro koho je kolo vhodné
CTM Stark 2.0 nejvíce ocení rekreační a sportovně založení cyklisté, kteří chtějí univerzální kolo na cyklostezky, asfalt, šotolinu nebo delší vyjížďky.
Je ideální pro jezdce, kteří nechtějí těžké horské kolo, ale zároveň hledají pohodlnější a praktičtější alternativu k čistě silničnímu kolu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Model: | STARK 2.0 |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost rámu: | M (17") |
| Velikost kol: | 28 |
| Vidlice: | Suntour NCX32-D, AIR, RL,DS, 29" |
| Shifter: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Derailleur: | Shimano CUES RD-U6020 |
| Front Derailleur: | Shimano CUES FD-U6010 |
| Cassete: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-39 |
| Crankset: | Shimano CUES FC U6000-2, 46-30T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfky: | WTB STi23, TCS, 29", 32H |
| Pneumatiky: | WTB Riddler 700x45C, COMP |
| Hubs: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | VP 461 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Stem: | CTM 7146/75mm |
| Handlebars: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Headset: | Neco semi-integrated |
| Saddle: | SR ESSENZA ATHLLETIC |
| Seatpost: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Speeds: | 20 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 71 |
| Seat Tube Angle: | 74 |
| Horizontal Top Tube: | 602 |
| Seat Tube Length: | 432 |
| Chainstay Length: | 450 |
| Head Tube Length: | 130 |
| BBDrop: | -60 |
| Fork Length: | 472 |
| Fork Offset: | 38 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 660 |
| Stack Height: | 0 |
| Barva: | šedá |
| Wheelbase: | 1103 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



