Tričko z organické bavlny JeansTrack Crux Blue

Kód: 2619/S 2619/M 2619/L 2619/XL Zvolte variantu
Značka: JeansTrack
978 Kč
Dodání do 7-10 dní Dodání do 7-10 dní Dodání do 7-10 dní Ihned k odeslání Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.7.2024 25.7.2024 25.7.2024 17.7.2024 Zvolte variantu

Nejnovější design lezeckých triček z organické bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 180gr / m2 100% organické bavlny.
  • Vyrobeno v EU.


Climb&Beer je tričko JeansTrack vyrobené ze 100% organické bavlny o gramáži 180 gr/m2. To znamená, že surovina, ze které je vyrobeno, byla vypěstována a získána bez toxických chemických složek a s ohledem na životní prostředí. Kromě toho zajišťuje dodržování sociálních a pracovních norem etickým způsobem.

Má ležérní vzhled díky svému stařeckému praní. Můžete ji použít pro jakoukoli denní chvilku i pro jakoukoli venkovní aktivitu.

Navrženo a vyrobeno v Evropě při respektování všech předpisů týkajících se ohleduplnosti k životnímu prostředí a sociálních práv. Jelikož se jedná o místní výrobek, svým nákupem přispíváte ve prospěch své komunity.

Organická bavlna

Ekologická bavlna je bavlna, která je pěstována a certifikována v souladu s normami ekologického zemědělství. Tato tkanina má stejnou kvalitu jako běžná bavlna, ale bez negativního dopadu na přírodu. Zemědělská půda bez chemických látek navíc zůstává mnohem déle úrodná, takže z toho těží i producenti.
Ekologické zemědělství se při pěstování vyhýbá používání chemických hnojiv, syntetických pesticidů, herbicidů a geneticky modifikovaných semen a umělá hnojiva nahrazuje přírodními postupy, jako jsou mimo jiné živočišná hnojiva.
Využívání a zadržování vody je řízeno efektivněji díky zvýšení obsahu organické hmoty v půdě a využívá se voda z dešťů. Tím se spotřeba vody snižuje až o 90 % ve srovnání s konvenčním pěstováním bavlny.
Sklizeň ekologické bavlny probíhá ručně, protože při strojovém zpracování se plantáž postřikuje přípravky, které urychlují její sklizeň.
Další zajímavostí je používání hmyzu k hubení škůdců.

Snímek obrazovky 2022-06-15 v 7.07.11

pánské trika tabulka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×