Ergon

Značka Ergon je renomovaným výrobcem cyklistických doplňků a příslušenství, které se zaměřují na ergonomii a inovativní design pro zlepšení pohodlí a výkonu cyklistů. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, včetně gripů na řídítka, sedel, brašen na kolo a dalších ergonomicky navržených komponentů.

Ergon vyniká v oblasti vývoje produktů s důrazem na zdraví a pohodlí cyklistů. Jejich gripové rukojeti jsou navrženy s ohledem na ergonomii ruky, což pomáhá minimalizovat únavu a předejít možným zraněním, jako je ztuhlost nebo namáhání ruky během delších jízd.

Sedačky Ergon jsou rovněž vyvinuty s důrazem na ergonomii a pohodlí. Jsou navrženy tak, aby minimalizovaly tlak na pánev a páteř, což vede k většímu komfortu a zdraví cyklistů během dlouhých jízd.

Brašny a další cyklistické příslušenství Ergon jsou také promyšleně navrženy s ohledem na funkčnost, praktičnost a ergonomii. Brašny jsou koncipovány tak, aby byly snadno přístupné a poskytovaly dostatek úložného prostoru, zatímco ostatní příslušenství jsou navržena tak, aby přispívala k celkovému pohodlí a výkonu cyklistů.

Značka Ergon si získala uznání a důvěru cyklistů po celém světě díky svému závazku k ergonomii, inovativnímu designu a kvalitnímu zpracování. Jejich produkty jsou oblíbené u cyklistů, kteří hledají vyváženou kombinaci komfortu, funkčnosti a výkonu při svých jízdách na kole.

5 položek celkem
ERGON batoh BA2 E Protect stealth
4 499 Kč

Špičkový batoh Ergon BA2 s integrovaným držákem akční kamery. Verze E Protect navíc obsahuje chránič páteře BP100.

34813
ERGON batoh BA2 modrá stealth
3 499 Kč

Špičkový batoh Ergon BA2 s integrovaným držákem akční kamery.

34786
ERGON batoh BC Urban stealth
ERGON batoh BC Urban stealth
Dodání do 2-3 dní
4 499 Kč

Pokud je batoh vaší dennodenní nezbytností na cestě do školy, práce anebo za zábavou nesmíte si nechat ujít tento model vyvinutý přesně pro tento druh použití.

33856
ERGON batoh BX2 Evo černá
ERGON batoh BX2 Evo černá
Dodání do 2-3 dní
2 749 Kč

Prvotřídní batoh Ergon BX2 je ideální pro horskou cyklistiku.

32252
ERGON batoh BX2 Evo modrá
ERGON batoh BX2 Evo modrá
Dodání do 2-3 dní
2 749 Kč

Prvotřídní batoh Ergon BX2 je ideální pro horskou cyklistiku. Přepracovaný, polohovatelný nosný systém tohoto batohu umožní maximální...

30363

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

×