Juice Lubes

Značka Juice Lubes je špičkovým dodavatelem v oblasti údržby a mazání pro cyklisty. Jejich široká škála výrobků zahrnuje maziva, čisticí prostředky a jiné produkty, které jsou navrženy tak, aby optimalizovaly výkon a prodloužily životnost vašeho kola.

Juice Lubes se vyznačuje vysokou kvalitou a inovativními formulacemi, které chrání a udržují vaše kolo v perfektním stavu. Bez ohledu na podmínky a terén, na kterém jezdíte, nabízí tato značka produkty pro údržbu, které zlepšují výkon, snižují opotřebení a zajišťují plynulý chod vašeho kola.

Důvěřujte značce Juice Lubes pro zachování kondice vašeho kola. Navštivte náš e-shop a objevte široký sortiment produktů pro údržbu od Juice Lubes, které vám pomohou udržet vaše kolo v dokonalém stavu pro každou cyklistickou výpravu.

3 položek celkem
705 olej na retez juice lubes viking 130 ml
279 Kč

Navrženo tak, aby přežilo každou kličku závodu Paříž-Roubaix, a časopisem Singletrack označeno za "svatý grál maziv na řetězy".

408
702 olej na retez juice lubes ceramic 130ml
279 Kč

Mazivo kosmické éry pro suché až vlhké podmínky, které zaručí nejostřejší řazení jízdu za jízdou (za jízdou) na silnici nebo na horách.

407
696 olej na retez juice lubes wet 130ml
209 Kč

Pravidla říkají, že "pokud jezdíš za špatného počasí, znamená to, že jsi drsňák". Tohle je mazadlo pro drsňáky. Pro jezdce, kteří vidí příležitost i v nepříznivé předpovědi.

405

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

×