KENDA

Značka Kenda je synonymem pro spolehlivost a vynikající výkon v oblasti cyklistických pneumatik. S více než padesátiletou historií se Kenda etablovala jako špičkový výrobce pneumatik pro různé typy jízdních kol, zajišťující optimální přilnavost, odolnost a pohodlí.

Pneumatiky od Kenda jsou navrženy s důrazem na inovace a kvalitu materiálů, což zaručuje výbornou manipulaci v různých podmínkách a terénech. Značka Kenda nabízí široký sortiment pneumatik s různými vzory, rozměry a specifikacemi, které vyhovují potřebám jak silničních cyklistů, tak i těch, kteří upřednostňují horskou cyklistiku či městskou jízdu.

Díky své dlouholeté zkušenosti a neustálému vývoji si Kenda získala důvěru cyklistů po celém světě. Jejich pneumatiky jsou ceněny pro svoji všestrannost, výkon a odolnost v kombinaci s cenovou dostupností.

Přiveďte své cyklistické dobrodružství na vyšší úroveň s pneumatikami od značky Kenda. Navštivte náš e-shop a prozkoumejte široký výběr pneumatik, které vám poskytnou vynikající výkon a bezpečnost na každé vaší jízdě.

2 položek celkem
507 24 duse kenda
24" duše KENDA
Ihned k odeslání
119 Kč

Pro 24" kola s maximální šířkou 37"

333
879 26 duse kenda
26" duše KENDA
Ihned k odeslání
119 Kč

Tenká 26" duše s italským ventilkem

469

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

×