KNOG

Webová stránka značky: KNOG

Značka KNOG představuje inovativní a designově originální produkty v oblasti cyklistických doplňků a osvětlení. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu cyklistických světel, zvonků a dalšího příslušenství. Co KNOG odlišuje, je mimořádná pozornost k detailům a estetický design.

Jedním z klíčových prvků značky KNOG je inovace. KNOG vytváří produkty, které nejenom dobře plní svou funkci, ale také vynikají v designu a praktičnosti. Například jejich světla pro kola jsou kompaktní, silná a ergonomicky navržená, aby byla viditelnost v noci maximální a zároveň se dobře zapadala do celkového vzhledu kola.

Kromě designu klade KNOG velký důraz na udržitelnost. Značka se snaží minimalizovat svůj ekologický dopad v celém výrobním procesu a preferuje používání materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Pro zákazníky, kteří hledají spojení mezi kvalitou, designem a výkonem, je značka KNOG ideální volbou. Jejich produkty jsou oblíbené mezi cyklisty všech úrovní pro svou kombinaci stylového vzhledu a praktické funkčnosti.

3 položek celkem
Zvonek KNOG Oi Classic Large
499 Kč

Cyklistický zvonek, který se vymyká standartu, je vyrobený z prvotřídních materiálu, nese jedinečná design a jeho tón je libozvučný a příjemný? To je model KNOG Oi Classic.

K11980
alarm knog kn100 1
1 299 Kč

Voděodolný, lehce ovladatelný a dobíjející (přes USB-C) lokátor a alarm pro jízdní kola? To je model KNOG Scout, který umožňuje sledovat, kde se vaše kolo nachází, i když zrovna...

7707
KN82 2
Zadní světlo na sedlo Knog 82
Dodání do 7-10 dní
1 499 Kč

Super jasné zadní světlo pro připevnění na lyžiny sedla, které ocení nejvíce jezdci s teleskopickou sedlovkou.

6807

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

×