ParkTool

Webová stránka značky: ParkTool

Značka Park Tool je uznávaným lídrem v oblasti cyklistických nástrojů a vybavení pro údržbu a opravy kol. S více než 50 lety zkušeností se Park Tool stal synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovaci ve světě cyklistických nástrojů.

Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu specializovaných nástrojů a vybavení, od klíčů a odmontovacích nástrojů až po stojany pro opravy kol. Park Tool se vyznačuje precizním zpracováním a vysokou kvalitou materiálů, což umožňuje profesionálním i amatérským mechanikům dosahovat excelentních výsledků při údržbě a opravách kol.

Díky širokému sortimentu nástrojů a vybavení poskytuje značka Park Tool kompletní řešení pro servis a údržbu jakéhokoli typu kola. Jejich nástroje jsou oblíbené mezi cyklisty všech úrovní a jsou nedílnou součástí každé dobře vybavené dílny.

Navštivte náš e-shop a prozkoumejte širokou nabídku nástrojů a vybavení od značky Park Tool, které vám umožní provádět údržbu a opravy vašeho kola s maximální přesností a spolehlivostí.

3 položek celkem
714 sada 3k montpak parktool tl 1 2
99 Kč

Jedinečná konstrukce zvedá pneumatiku od ráfku a je vybavena háčkem na špice, který lze použít v případě potřeby více pák.

411
708 sada lepeni parktool vp1
69 Kč

Součástí VP-1 je šest tenkých a pružných náplastí se zúženými okraji, které splývají s profilem duše. Baleno v plastové krabičce s brusným papírem a návodem.

409
720 vazelina polylube 100g
Vazelína POLYLUBE 100G
Dodání do 7-10 dní
199 Kč

Univerzální mazivo na ložiska jízdních kol (náboje, hlavová a středová složení apod.).

413

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

×