Spanninga

Značka Spanninga je špičkovým výrobcem osvětlení pro kola s dlouholetou tradicí a inovativními technologiemi. S více než 100letou historií se Spanninga stal synonymem pro kvalitní, bezpečné a efektivní osvětlení, které poskytuje cyklistům spolehlivost během jejich jízd za všech světelných podmínek.

Produkty od Spanninga zahrnují různé typy předních a zadních světel, dynamové světla, bateriová osvětlení a další příslušenství pro bezpečnou cyklistiku. Jsou navrženy s ohledem na výkon, trvanlivost a snadnou instalaci, aby poskytovaly maximální viditelnost a bezpečnost pro cyklisty na silnici.

Značka Spanninga se vyznačuje inovativními technologiemi, jako jsou vysokovýkonné LED diody, optické systémy pro široký světelný kužel a funkční design, který splňuje nebo překračuje normy bezpečnostních standardů.

Pro zkvalitnění a zajištění bezpečnosti během vašich jízd na kole navštivte náš e-shop a prozkoumejte širokou nabídku osvětlení a příslušenství od značky Spanninga, které vám poskytnou spolehlivost a jistotu během každé vaší cyklistické cesty.

5 položek celkem
546 zadni led svetlo do blatniku spanninga 9
298 Kč

Bateriemi napájené LED světlo do zadního blatníku v elegantním retro designu.

352
540 zadni led svetlo do blatniku spanninga pixeo
238 Kč

Dynamem napájené LED světlo do zadního blatníku s ochranným rámem.

502
543 zadni led svetlo do nosice spanninga solo
298 Kč

Ploché světlo do zadního nosiče s vysokou svítivostí.

351
540 zadni led svetlo do blatniku spanninga pixeo
298 Kč

Bateriemi napájené LED světlo do zadního blatníku s ochranným rámem.

350
537 sada usb nabijecich svetel arco spanninga
880 Kč

Přední a zadní světlo Spanninga dobíjená přes USB.

349

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

×