MOUSTACHE Samedi 29 Game 150.8 Moon Landing
Detailní popis produktu
Časté dotazy k doručení
Vše, co potřebujete vědět o naší službě osobního doručení a nastavení elektrokola.
Jak přesně probíhá doručení elektrokola?
Elektrokolo vám osobně přivezeme naší dodávkou až k vám domů. Jakmile si elektrokolo objednáte, ozveme se vám a domluvíme se na přesném dni a čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.
Přijde mi elektrokolo v krabici?
Ne, žádné skládání vás nečeká. Elektrokolo přivezeme kompletně složené, profesionálně seřízené a s plně nabitou baterií. Můžete na něm rovnou vyrazit na první vyjížďku.
Co znamená "nastavení na míru"?
Náš technik vám při předání nastaví optimální výšku sedla, upraví sklon řídítek a u celoodpružených elektrokol nastaví tlak v tlumičích a vidlici přesně na vaši váhu a postavu. Zkrátka elektrokolo vyladí tak, aby se vám jelo co nejpohodlněji.
Je doručení opravdu zdarma?
Ano, osobní doručení, odborné složení i předání s nastavením na míru je u nás pro všechna elektrokola zcela zdarma po celé České republice. Neplatíte ani korunu navíc.
Vysvětlíte mi, jak elektrokolo funguje?
Samozřejmě. Při předání si na vás vyhradíme dostatek času. Náš specialista vám ukáže, jak se ovládá displej, jak správně využívat motor, jak nabíjet baterii a jak se o elektrokolo starat, aby vám vydrželo co nejdéle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola |
|---|---|
| EAN: | 3701600125700 |
| Displej: | Bosch Purion 400 Smart System |
| Baterie: | Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost kg: | 25.0 |
| Velikost kol: | 29 |
| Gripy: | SB3 Race |
| Řídítka: | Moustache Just_Carbon 780mm 12mm rise 9° backsweep 4° upsweep |
| Představec: | Moustache alloy CNC 40mm |
| Sedlo: | Fizik Terra Aidon X5 |
| Sedlovka: | KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm |
| Plášť zadní: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxTerra / EXO+ / TR (Tubeless Ready) |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxTerra / EXO+ / TR (Tubeless Ready) |
| Ráfky: | Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8120 |
| Kliky: | FSA forged + CNC alu 165mm |
| Řetěz: | Sram GX T-Type 12-speed 122 links |
| Kazeta: | SRAM Eagle 70 XS-1270 12-speed 10-52T |
| Řazení: | SRAM AXS Pod 12s |
| Přehazovačka: | SRAM GX AXS T-Type 12-speed electronic |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 sealed bearings internal routing |
| Zdvih zadní: | 150 |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 150 mm |
| Zdvih přední: | 160 |
| Vidlice: | FOX Float 36 Factory 160 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Rám: | Game 6061 T4-T6 alloy 150mm travel |
| Kapacita baterie: | 750 |
| Typ motoru: | Performance CX Gen4, Smart System, 85 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
| Rok: | 2026 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



