STEVENS E-Hazard FEQ Stealth Black
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Displej: | Bosch Purion 200 |
| Baterie: | Bosch PowerTube 500 |
| Barva: | černá |
| Hmotnost kg: | 25.8 |
| Velikost kol: | 29 |
| Řídítka: | Oxygen Scorpo 740 mm |
| Představec: | Oxygen E-Scorpo |
| Sedlo: | Oxygen Havoc |
| Sedlovka: | Oxygen E-Scorpo |
| Plášť zadní: | Continental eRuban Plus, 58-622 |
| Plášť přední: | Continental eRuban Plus, 58-622 |
| Ráfky: | Oxygen RM-26 Disc, 26 x 622 |
| Zadní náboj: | Strummer CLTP-1 |
| Přední náboj: | Strummer CLTP |
| Brzdy: | Tektro HD-T275 |
| Kazeta: | Shimano CS-LG300-10, 10fach |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Řazení: | Shimano CUES U6000 SL-U6000-10R |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000 Shadow+ RD-U6000-GS, 10fach |
| Hlavové složení: | STEVENS MTB Taper 1 1/8"-1 1/2" |
| Zdvih přední: | 120 |
| Vidlice: | SR Suntour XCR34 LO |
| Rám: | Aluminium 6061 DB |
| Kapacita baterie: | 500 |
| Typ motoru: | Performance CX Gen4 85 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
| Rok: | 2025 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



