Closca Bottle Black Coral

Kód: 3612
Značka: closca
998 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ikona boje proti jednorázovým plastovým lahvím a vítěz ocenění za nejlepší design. Naplňte ji a vezměte si ji kamkoli chcete díky patentovanému systému úchytu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikona boje proti plastům
Přenášejte a konzumujte vodu vědomě s opakovaně použitelnou lahví bez plastového odpadu, čímž minimalizujete dopad na moře a oceány.

Oceněná designová láhev
Ženskost a svět módy inspirují tuto opakovaně použitelnou láhev, která získala nejprestižnější ocenění za design: Red Dot Design, Delta Award a iF Design. Nenoste jen láhev, noste ikonu.

Připevnitelná láhev
Patentovaná silikonová klapka umožňuje připevnit láhev na vodu Closca na batoh, kolo, koloběžku nebo vozík, takže vás může doprovázet, kamkoli jdete.

Snadné čištění
Láhev Closca je navržena tak, aby její čištění bylo díky dvojitému otvoru co nejefektivnější a nejhlubší. Široké a zaoblené skleněné hrdlo umocňuje pocit tepla na rtech.

Poselství v láhvi
Čip NFC propojí vaši láhev Closca s bezplatnou aplikací Closca Water. Sledujte svou denní hydrataci, vyhledávejte zdroje a měřte svůj pozitivní dopad na planetu.

  • Objem 420 ml
  • Design. Inspirovaný módou a oceněný: Red Dot Design, Silver Delta Award a iF Design.
  • Dvojité otevírání. Horní a spodní uzávěr pro snadné čištění.
  • Volné ruce. Patentovaná silikonová klapka pro připevnění láhve na kolo, koloběžku, batoh, tašku...
  • Borosilikátové sklo. Vyrobeno z nejodolnějšího skla. Nepřidává vodě zápach ani chuť. Neobsahuje BPA.
  • NFC čip. Propojení s aplikací Closca Water App, která vám umožní vyhledat fontánky s vodou a měřit váš pozitivní dopad.
  • Na letištích. Pokud je láhev prázdná, snadno projde letištní kontrolou. Zaoblené ústí. Povyšuje zážitek z pití vody na jinou úroveň.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×